Ugotowani (2/12)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do walki o 5 tysięcy zł stają mieszkańcy Białegostoku: właścicielka Akademii Rock'n'rolla, tancerz i choreograf, konsultantka w salonie sukien ślubnych i założyciel wioski indiańskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do kulinarnej rywalizacji w każdym odcinku staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i zawody. Łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i atmosfera spotkania. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych. Nowością czwartej edycji będą specjalne odcinki: nakręcony w Wielkiej Brytanii i pojedynek kulinarny znanych z mediów osób.

Do walki o 5 tysięcy złotych stają mieszkańcy Białegostoku. Przy jednym stole spotkają się: właścicielka pierwszej w Polsce Akademii Rock'n'rolla, tancerz i choreograf, konsultantka w salonie sukien ślubnych i założyciel prawdziwej wioski indiańskiej. Zaserwują dania ukrywające się pod intrygującymi nazwami: "Krwawa rozkosz", "Kremowy swing", "Puzzle pszczelarza" i "Naleśniki mustanga".

Zobacz także

Ładuję...