Lekarze | sezon 1 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Orda oskarża Alicję o faworyzowanie pacjentów. Sprawa dotyczy chłopca po przeszczepie, który nie chce brać leków. Krzysztof przyjeżdża do Torunia, by nakłonić byłą narzeczoną do powrotu.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 2:15
Discovery Lifelogo
Nd 18.06 1:15
Discovery Lifelogo

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Orda robi wszystko, by zaszkodzić Alicji w pracy. Oskarża kobietę o faworyzowanie niektórych pacjentów. Sprawa dotyczy chłopca po przeszczepie, który nie chce brać leków. Okazuje się, ze dziecko pragnie jak najdłużej pozostać w szpitalu, by odciążyć rodzinę. Alicja i Maks zwracają się do fundacji wspierającej zdolną młodzież o dofinansowanie dla chłopca. Do szpitala zostaje przywieziony chory na nowotwór więzień, który okaleczył się, by trafić na oddział. Krzysztof przyjeżdża do Torunia, by nakłonić byłą narzeczoną do powrotu do stolicy. Proponuje jej atrakcyjny staż w warszawskim szpitalu. Maks podstępem skłania Alicję, by się z nim umówiła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...