Przyjaciele 2: The One After the Super Bowl - Part 2 (13)

(Friends: The One After the Super Bowl - Part 2)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel oferuje Monice pomoc w nawiązaniu znajomości z wielkim gwiazdorem, Jeanem-Claude'em Van Damme'em, ale ostatecznie zmienia zdanie i woli sama poznać bliżej tak seksownego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Śr 12.10 16:55
Comedy Centrallogo
Czw 13.10 10:30
Comedy Centrallogo
Pt 14.10 13:30
Polsat Comedy C. E.logo
So 15.10 14:00
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel oferuje Monice swoją pomoc w nawiązaniu znajomości z wielkim gwiazdorem, Jeanem-Claude'em Van Damme'em, ale ostatecznie zmienia zdanie i woli sama poznać bliżej tego seksownego aktora. Tymczasem Chandler, który jako mały chłopiec podkochiwał się Suzie (Julia Roberts), nadal jest zafascynowany jej urodą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...