Przyjaciele 2: The One After the Super Bowl - Part 1 (12)

(Friends: The One After the Super Bowl - Part 1)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ross odwiedza w zoo swoją małpkę i dowiaduje się, że jego pupil gra w telewizji. Joey zdobywa wymarzoną rolę w serialu "Days of Our Lives". Spotyka się ze swoją fanką, piękną Eriką.

Oglądaj w telewizji

Wt 11.10 19:25
Comedy Centrallogo
Śr 12.10 13:00
Comedy Centrallogo
Czw 13.10 20:30
Polsat Comedy C. E.logo
So 15.10 13:30
Comedy Centrallogo

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross odwiedza w zoo swoją małpkę o imieniu Marcel. Dowiaduje się, że jego pupil rozpoczął karierę w telewizji. Joey zdobywa wymarzoną rolę w telewizyjnym serialu "Days of Our Lives". Joey spotyka się ze swoją fanką, oszałamiająco piękną Eriką. Jednak problem polega na tym, że Joey i grana przez niego postać są w świadomości Eriki jedną i tą sama osobą. Przystojny bibliotekarz zatrudnia Phoebe w charakterze piosenkarki dla dzieci. Okazuje się, jednak że niektóre utwory z repertuaru Phoebe nie są zbyt odpowiednie dla tak młodych słuchaczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...