Lekarze | sezon 1 odc. 2/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja Szymańska rozpoczyna pracę w szpitalu w Toruniu. Rywalizuje o udział w stażu z transplantologii z Danielem Ordą. Pierwszego dnia przeprowadza dwie udane operacje. Znajduje mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 1:15
Discovery Lifelogo
Pt 16.06 10:05
TVN Fabułalogo
Nd 18.06 0:15
Discovery Lifelogo

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Alicja Szymańska rozpoczyna pracę w toruńskim szpitalu. Rywalizuje o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii z chirurgiem Danielem Ordą. Lekarka pierwszego dnia przeprowadza dwie udane operacje. Znajduje też mieszkanie, które będzie dzielić z Sylwią Matysik. Kobieta nie chce jeszcze konfrontować się z Krzysztofem i prosi go jedynie o przesłanie jej rzeczy z Warszawy. W szpitalu nowa chirurg budzi zainteresowanie kolegi po fachu, Maksa Kellera. Wpada też w oko ginekologowi Piotrowi Wanatowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...