Lekarze | sezon 1 odc. 1/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ordynator warszawskiego szpitala Krzysztof Florczyk i jego asystentka Alicja Szymańska przeprowadzają w Toruniu operację. W drodze do Warszawy mężczyzna oświadcza się kobiecie.

Oglądaj w telewizji

Nd 11.06 1:15
Discovery Lifelogo
Czw 15.06 10:05
TVN Fabułalogo

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Ordynator warszawskiego szpitala Krzysztof Florczyk i jego asystentka Alicja Szymańska mają przeprowadzić w Toruniu operację. Pacjentką jest matka Elżbiety Bosak, dyrektorki toruńskiego szpitala miejskiego Copernicus. Operacja się udaje, a Alicja otrzymuje ofertę stażu specjalizacyjnego z transplantologii. W drodze do Warszawy Krzysztof oświadcza się jej. Kobieta jest zaskoczona, gdyż wcześniej nie rozmawiali o sformalizowaniu swojego związku i zakładaniu rodziny. Podejmuje zaskakującą decyzję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...