Komisarz Alex 4: Niebezpieczne związki (41)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właściciel firmy transportowej ginie przygnieciony przez kontener. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Żona ofiary wyjawia im, że mąż był uzależniony od hazardu i miał wielu dłużników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Właściciel firmy transportowej, Tomasz Marczak, ginie przygnieciony przez kontener. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Żona ofiary, Małgorzata, wyjawia im, że mąż był uzależniony od hazardu, często wygrywał i miał wielu dłużników. Jednym z nich okazuje się Hubert, jego wspólnik. Orlicz podczas rozmowy z mężczyzną dowiaduje się, że Tomasz zdradzał swoją żonę, a ostatnio wdał się w dłuższy romans. Do tego gardził swoim synem, Łukaszem, którego chciał wydziedziczyć. Funkcjonariusz zaczyna podejrzewać, że za zabójstwo odpowiada Małgorzata. Wkrótce jednak z pomocą Aleksa wpada na inny trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...