Krew z krwi 2 (6/10)

serial sensacyjny Polska 2015  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Bronek zapowiada Młodemu, że teraz on rządzi w klubie. Daje chłopakowi kilka torebek z narkotykami, które ma sprzedawać w Euforii. Anna mówi Carmen, że wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Wiktorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Carmen Roty-Majewskiej (Agata Kulesza), która przed zemstą gangu kierowanego przez swojego ojca (Jerzy Grałek) i brata (Andrzej Andrzejewski) musiała uciekać za granicę. Wdowa żyje pod nową tożsamością i związała się z mężczyzną (Bartłomiej Topa), przy którym czuje się bezpiecznie. Teraz postanawia wrócić do kraju. Szybko przekonuje się, że mafia nie wybacza tak łatwo. Kobieta znów musi stanąć do nierównej walki, by chronić swoich bliskich.

W tym odcinku

Bronek zapowiada Młodemu, że od tej pory to on rządzi w klubie. Daje chłopakowi kilka torebek z narkotykami, które ma sprzedawać w Euforii. Anna mówi Carmen, że wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Wiktorem. Rota-Majewska ma złe przeczucia, szybko kończy rozmowę. Przed domem spotyka Luthera z nowym ochroniarzem Nico. Nie wie, że właśnie poznała zabójcę brata. Tymczasem Lipskiego odwiedza inspektor Kłos. Puszcza mu nagraną przez Sandrę rozmowę z Bronkiem. Wkrótce po tym spotkaniu Paweł zostaje porwany przez ludzi Rosiaka. Carmen odsłuchuje wiadomość od Olgi z telefonu Wiktora. Udaje się do sklepu kobiety. Olga jest przerażona zaginięciem Roty. Musi szybko pozbyć się towaru. Kłos zawiadamia Ewę o odnalezieniu zwłok Wiktora. Kobieta wpada w histerię. Oskarża o wszystko Carmen. Pozostawiony w domu Borys zaznajamia się z Nico. Gdy przez okno zauważa matkę i Luthera jest w szoku. Nie może uwierzyć, że Carmen zadaje się z mordercą taty. Tymczasem gangster oznajmia Rocie-Majewskiej, że zgodnie z mafijnym kodeksem po śmierci brata to ona musi spłacić jego długi. Kłos przekazuje Reszke zeznania Ewy. Prokurator jest pewna, że to Carmen zleciła zabójstwo brata. W środku nocy w domu podejrzanej zjawiają się antyterroryści. Na oczach Franka i Borysa siostra Wiktora zostaje aresztowana.

Występują

Twórcy

Ładuję...