Krew z krwi 2 (7/10)

serial sensacyjny Polska 2015  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Carmen trafia na przesłuchanie. Kłos pokazuje zdjęcia, na którym widać ją z Rosiakiem. W tym czasie Młody za namową Luthera zrywa z Natalią. Załamana dziewczyna usiłuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Carmen Roty-Majewskiej (Agata Kulesza), która przed zemstą gangu kierowanego przez swojego ojca (Jerzy Grałek) i brata (Andrzej Andrzejewski) musiała uciekać za granicę. Wdowa żyje pod nową tożsamością i związała się z mężczyzną (Bartłomiej Topa), przy którym czuje się bezpiecznie. Teraz postanawia wrócić do kraju. Szybko przekonuje się, że mafia nie wybacza tak łatwo. Kobieta znów musi stanąć do nierównej walki, by chronić swoich bliskich.

W tym odcinku

Carmen trafia na przesłuchanie. Kłos pokazuje zdjęcia, na którym widać ją z Rosiakiem. W tym czasie Młody za namową Luthera zrywa z Natalią. Załamana dziewczyna usiłuje w jego mieszkaniu popełnić samobójstwo, łykając garść tabletek. Życie ratuje jej Bronek, który zawozi nieprzytomną na pogotowie. Po wyjściu z więzienia Andrzej udaje się z Lutherem do Rosiaka. Nie zostaje jednak wpuszczony na teren rezydencji gangstera. Wciąż trwa przesłuchanie Carmen. Kłos informuje zatrzymaną, że na metalowym pręcie znalezionym na przystani są ślady DNA zabitego i spalonego mężczyzny. Przerywa mu Reszke, która przekazuje Rocie-Majewskiej informacje o córce. Kobieta wpada w furię i zostaje wyprowadzona z pokoju przesłuchań w eskorcie policji. Rosiak zleca Wąsaczowi, by wyciągnął ją z aresztu. Tymczasem Luther, który od 20 lat nie tknął alkoholu, upija się w Euforii, po czym zgłasza się na policję i przyznaje do zabójstwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...