Julia | odc. 185/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz dostaje pozew rozwodowy. Synowie chcą porozmawiać z matką. Julia wygrywa konkurs na komiks. Janek czyta jej list. Julia go kocha. Kłótnia Julii z Moniką zmienia się w szarpaninę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Tadeusz dostaje pozew rozwodowy. Jego synowie postanawiają porozmawiać z matką, by dała ojcu kolejną szansę. Okazuje się, że Julia wygrała konkurs na komiks. Janek czyta jej list, z którego dowiaduje się, że dziewczyna nadal go kocha. Chmielewska idzie rozmówić z Moniką. Kłótnia przeradza się w szarpaninę, w wyniku której ukochana Janka upada i traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...