Julia | odc. 178/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika zamierza wykraść cenne informacje od Janickich, aby sprzedać je konkurencji. Maciek wspiera ojca w trudnych chwilach. To ich zbliża. Wiłczyk zaprasza Julię na oficjalną kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika zamierza wykraść cenne informacje od Janickich, by sprzedać je konkurencji. Maciek wspiera ojca w trudnych chwilach. To zbliża ich do siebie. Tymczasem Wiłczyk zaprasza Julię na oficjalną kolację. Dziewczyna nie wie, że ma on wobec niej nieczyste intencje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...