Julia | odc. 176/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz wręcza Monice wypowiedzenie. Kosmetyczka robi scenę przy pracownikach kliniki. Janek spóźnia się na spotkanie z ukochaną. Julia sądzi, że kolejny raz z niej zadrwił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Tadeusz spotyka się z Moniką. Wręcza kosmetyczce wypowiedzenie do podpisu. Wściekła kobieta traci panowanie nad sobą i robi scenę przy pracownikach kliniki. Janek spóźnia się na spotkanie z ukochaną, na które pod wpływem impulsu się umówił. Julia czuje, że Janicki po raz kolejny z niej zadrwił.

Występują

Zobacz także

Ładuję...