Julia | odc. 175/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Intrygi Moniki i jej matki prowadzą do kolejnej kłótni Julii z Jankiem. Maciek próbuje ustalić, co się stało. Julia dostaje dedykację w radiu. Wkrótce Darek składa jej nieoczekiwaną wizytę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Intrygi Moniki i jej matki prowadzą do kolejnej kłótni Julii z ukochanym. Zaskoczony takim obrotem sprawy Maciek próbuje ustalić, co się stało. Brat nie chce mu jednak nic powiedzieć. Tymczasem Chmielewska dostaje dedykację w radiu. Podejrzewa, że to od Sławka. Robi mu wyrzuty. Wkrótce Darek składa jej nieoczekiwaną wizytę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...