Julia | odc. 174/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika obmyśla zemstę. Julia żałuje, że okłamała Janka, mówiąc mu, że jest ze Sławkiem. Maciek łamie daną przyjaciółce obietnicę i wyznaje bratu, że jego wybranka wcale nie kocha Sławka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika obmyśla zemstę. Julia żałuje, że okłamała Janka, mówiąc mu, że jest ze Sławkiem. Dziewczyna dostaje kwiaty od anonimowego nadawcy. Podejrzewa, że wysłał je właśnie ukochany. W końcu podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Maciek wyznaje bratu, że jego wybranka wcale nie kocha Sławka. Mówiąc to, łamie daną przyjaciółce obietnicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...