Julia | odc. 173/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wyznanie Tadeusza wytrąca Hannę z równowagi. Maciek odkrywa, że powrót Janka do Moniki to kłamstwo. Pragnie szybko poinformować o tym Julię. Janek wyrzuca byłą narzeczoną z mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Wyznanie Tadeusza wytrąca Hannę z równowagi. Wzburzona kobieta postanawia rozprawić się z podstępną kosmetyczką. Maciek zabiera starszego brata na spacer. Odkrywa, że powrót Janka do Moniki to kłamstwo. Jak najszybciej pragnie poinformować o tym Julię. Tymczasem młody chirurg wyrzuca byłą narzeczoną z mieszkania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...