Julia | odc. 170/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia czuje się dotknięta faktem, że Janek nie chciał się z nią zobaczyć. Gdy zostaje wypisany ze szpitala wraca do mieszkania razem z Miller. Kosmetyczka chce mieć go pod kontrolą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia czuje się dotknięta faktem, że Janek nie chciał się z nią zobaczyć. Mężczyzna zostaje wypisany ze szpitala i wraca razem z Miller do mieszkania. Kosmetyczka chce się nim opiekować. Jednocześnie dba o to, żeby nikt go nie odwiedzał, gdyż chce go mieć pod kontrolą. Chmielewska rozpoczyna pracę w Luxorze. Kasia dowiaduje się, że jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...