Julia | odc. 165/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek potajemnie wysyła komiks Julii na konkurs. Janek jest zły na Igora i Maćka, że wciąż drążą oni temat ciąży Moniki. Janek ma tego dość. Prosi Julię o szczerą rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Sławek potajemnie wysyła komiks Julii na konkurs. Janek jest zły na Igora i Maćka, gdy dowiaduje się, że wciąż drążą oni temat ciąży Moniki. Chirurg ma tego dość. Prosi Julię o szczerą rozmowę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...