Julia | odc. 164/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika nadal gra rolę pokrzywdzonej. Igor z Maćkiem planują kolejne śledztwo w sprawie jej rzekomej ciąży. Sławek przekonuje Julię do startu w konkursie na komiks dla dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika wciąż z powodzeniem gra rolę pokrzywdzonej, podczas gdy Igor z Maćkiem planują kolejne śledztwo w sprawie jej rzekomej ciąży. Brat Janka podstępem zdobywa fałszywe zdjęcie USG. Sławek przekonuje Julię, by spróbowała swoich sił w konkursie na komiks dla najmłodszych.

Występują

Zobacz także

Ładuję...