Julia | odc. 162/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek bezskutecznie próbuje się skontaktować z Moniką i uzyskać jakieś informacje o jej zdrowiu. Bożena uświadamia Darkowi, że nie ulegnie szantażowi i nie da mu żadnych pieniędzy...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek martwi się o stan Moniki, która uległa wypadkowi. Bezskutecznie próbuje się z nią skontaktować i uzyskać jakieś informacje o jej zdrowiu. Bożena uświadamia Darkowi, że nie ulegnie szantażowi i nie da mu żadnych pieniędzy. Tadeusz odwiedza mechanika w warsztacie i dowiaduje się od niego, że Monika oszukuje. W tym czasie kosmetyczka pojawia się u Janka z nowym kłamstwem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...