Julia | odc. 161/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia postanawia odejść z Kliniki Piękna. Janek próbuje ją zatrzymać. Tadeusz widzi Darka. Dowiaduje się, komu zawdzięcza on wyjście na wolność. Między nim a Moniką dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia postanawia odejść z Kliniki Piękna. Janek próbuje zatrzymać ukochaną. Tadeusz widzi przed kliniką Darka. Dowiaduje się, dzięki komu chłopak jest na wolności. Z tego powodu między nim a Moniką dochodzi do kłótni, która ma fatalny finał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...