Julia | odc. 160/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia ma żal do Moniki za przyjęcie siostry. Prosi, by przestała ją nękać. Janek proponuje, że pójdzie z Moniką do ginekologa. Wyznaje Igorowi, że nie ma już siły do walki o ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia ma żal do Moniki za to, że popsuła przyjęcie siostry. Spotyka kosmetyczkę w klinice i prosi, by przestała ją nękać. Janek proponuje, że pójdzie z Moniką do ginekologa. Kobieta jest przerażona. Sławek przychodzi do Tadeusz i chce mu się wytłumaczyć. Janek wyznaje Igorowi, że traci już siły w walce o ukochaną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...