Julia | odc. 159/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek jest załamany. Sądzi, że Julia kocha Sławka. Wkrótce Julka wyjeżdża z przyjaciółmi do Lubawic na urodziny Natalki. Wszyscy dobrze się bawią do chwili pojawienia się Janka z Moniką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek jest załamany przeczuciem, że Julia kocha Sławka. Tymczasem ona ma wyrzuty sumienia, że wprowadziła ukochanego w błąd. Tego samego dnia z przyjaciółmi wyjeżdża do Lubawic na przyjęcie urodzinowe Natalki. Wszyscy dobrze się bawią do chwili, gdy pojawia się Janek z Moniką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...