Julia | odc. 158/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia ma pretensje do Janka o niepowodzenie na egzaminie. Tadeusz dowiaduje się o kłótni syna ze Sławkiem. Darek, korzystają z obecności Janka, chce zademonstrować Monice, że ma ją w garści.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia ma pretensje do Janickiego za niepowodzenie na egzaminie. Tadeusz dowiaduje się o kłótni starszego syna ze Sławkiem. Tymczasem Janek zostaje zwabiony przez Darka przed mieszkanie Moniki. Mechanik chce zademonstrować kosmetyczce, że ma ją w garści. Janiccy odbywają rodziną naradę dotyczącą Sławka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...