Julia | odc. 155/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jankowi nie podoba się kontakt Julii ze Sławkiem. Monika rozsiewa w klinice plotki, że relacja Julii i Sławka to coś poważnego. Darek przypadkiem odkrywa tajemnicę Bożeny i jej córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Jankowi nie podoba się to, że Julia utrzymuje kontakt ze Sławkiem. Rodzi to między nimi konflikt. Monika wykorzystuje sytuację i rozsiewa w klinice plotki, że relacja Julii i Sławka to coś poważnego. Darek przypadkiem odkrywa tajemnicę Bożeny i jej córki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...