Julia | odc. 154/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia powstrzymuje Sławka przed popełnieniem błędu. Darek zostaje zwolniony z aresztu. Bożena aranżuje jego spotkanie z Moniką. Janek czeka na Julię w Fado. Widzi ją w towarzystwie Sławka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia powstrzymuje Sławka przed popełnieniem błędu. Po długiej rozmowie dochodzi między nimi do porozumienia. Darek zostaje zwolniony z aresztu. Bożena potajemnie aranżuje jego spotkanie z Moniką. Janek czeka na Julię w Fado. Widzi jak ukochana wraca do restauracji w towarzystwie Sławka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...