Ojciec Mateusz 13: Przed ślubem (162)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci znajdują nad rzeką zwłoki kobiety. Obrażenia wskazują, że została potrącona przez samochód. Okazuje się, że przyjechała ona z Warszawy, by zobaczyć się z ojcem swojego dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony talentem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Do Mateusza przychodzi zdenerwowana Anka z maleńkim dzieckiem. Informuje go, że jej koleżanka z Warszawy, Regina, zaginęła. Proboszcz zawiadamia policjantów. Dowiaduje się, że znaleźli oni zwłoki młodej kobiety nad rzeką. Obrażenia wskazują, że została potrącona przez samochód. Wkrótce wychodzi na jaw, że Regina miała kłopoty finansowe i przyjechała do Sandomierza zobaczyć się z ojcem dziecka, Markiem. Możejko i jego podwładni przesłuchują drugą z przyjaciółek kobiety, Wiktorię, która szykuje się do ślubu z Janem. Tymczasem Natalia informuje Mateusza, że widziała, jak Marek kłócił się z jakąś dziewczyną. Mężczyzna zostaje zatrzymany. Niedługo później Nocul i Gibalski namierzają podejrzany samochód w jednym z warsztatów samochodowych.

Występują

Twórcy

Ładuję...