Julia | odc. 152/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek próbuje zbliżyć się do Julii. Monika nie zjawia się w pracy. Janek rozmawia z Bożeną, która mówi, że córka ostatnio dziwnie się zachowywała. Julia wciąż nie potrafi wybaczyć Sławkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek próbuje zbliżyć się do Julii. Z kolei Monika od kilku dni nie zjawia się w pracy. Swoją nieobecność tłumaczy złym samopoczuciem. Tadeusz wypytuje starszego syna, co dolega kosmetyczce. Janek rozmawia z Bożeną o Monice. Kobieta sugeruje, że jej córka w ostatnim czasie dziwnie się zachowywała. Julia wciąż nie potrafi wybaczyć Sławkowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...