Julia | odc. 142/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia jest pełna emocji przed randką z ukochanym. Tymczasem Monika, która podsłuchała, że rywalka wybiera się na kolację z Jankiem, zamierza wszystko popsuć. Matka doradza jej pewien sposób.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia jest pełna emocji przed randką z ukochanym. Ma przeczucie, że na spotkaniu wydarzy się coś ważnego. Tymczasem Monika, która podsłuchała, że rywalka wybiera się na kolację z Jankiem, zastanawia się, jak im ją popsuć. Matka doradza jej pewien sposób.

Występują

Zobacz także

Ładuję...