Julia | odc. 140/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka opowiada Krzysztofowi, który potajemnie nagrywa jej wyznanie, jak chciała wyłudzić od Janickich pieniądze. Później Krzysztof mówi Julii, że zdobył dowód na niewinność Janka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Agnieszka opowiada Krzysztofowi, jak chciała wyłudzić od Janickich pieniądze. Mężczyzna potajemnie nagrywa jej wyznanie. Później mówi Julii, że zdobył dowód na niewinność Janka. Przypadkiem słyszy to Monika, która natychmiast jedzie do Janickich. Chce jako pierwsza poinformować ich o oszustwie Turczyńskiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...