Julia | odc. 139/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek zostaje zdemaskowany w biurze podróży przy Agnieszce. Kobieta umawia się z Krzysztofem, by przygotować pozew przeciwko klinice. Janiccy mówią rodzicom, że Turczyńska jest oszustką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia ma randkę z Jankiem. Maciek zostaje zdemaskowany w biurze podróży w obecności Agnieszki. Kobieta umawia z Krzysztofem, by jak najszybciej przygotować pozew przeciwko Klinice Piękna. W tym samym czasie bracia Janiccy mówią rodzicom, że Turczyńska jest prawdopodobnie oszustką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...