Julia | odc. 138/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek wpada w złość, gdy dowiaduje się o prywatnym śledztwie Maćka w biurze podróży. Krzysztof udając prawnika, spotyka się z Turczyńską. Przekonuje ją, że z nim powinna być szczera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Sławek boi się, że zostanie zdemaskowany. Wpada w złość, gdy dowiaduje się o prywatnym śledztwie Maćka w biurze podróży. Krzysztof, podając się za prawnika, spotyka się z Turczyńską. Przekonuje ją, że z nim powinna być szczera. Janek robi Julii niespodziankę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...