Teleman

Julia | odc. 137/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek obawia się, że Monika go wyda. Ona.zaprzecza. Liczy na jego pomoc w zdobyciu pieniędzy Janickich. Julia, podekscytowana po rozmowie z Jankiem, wpada na pomysł zdemaskowania Agnieszki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Sławek obawia się, że Monika go wyda. Kosmetyczka uspokaja zapewnieniem, że jest po jego stronie. Liczy, że pomoże jej on w zdobyciu pieniędzy Janickich. Julia jest podekscytowana po rozmowie z Jankiem. Razem z przyjaciółmi obmyśla plan, który ma na celu zdemaskowanie Agnieszki. Darek zostaje aresztowany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...