Julia | odc. 136/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek odkrywa, że Agnieszka zarezerwowała rejs dla dwóch osób w tym samym dniu, w którym poszła na operację. Monika przypadkiem słyszy rozmowę Sławka z Turczyńską.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek odkrywa, że Agnieszka zarezerwowała ekskluzywny rejs dla dwóch osób w tym samym dniu, w którym poszła na operację. Okazuje się, że kobiety nie stać na opłacanie go. Monika czai się na Sławka w jego mieszkaniu, chcąc mu zrobić niespodziankę. Przypadkowo słyszy jego rozmowę z Turczyńską.

Występują

Zobacz także

Ładuję...