Julia | odc. 134/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek namawia Agnieszkę, by wyjechała z Krakowa. Zarówno on, jak i młodszy z braci Janickich wspierają Julię, która zastanawia się nad złożeniem dokumentów na ASP.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Maciek zgłasza się na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w biurze podróży. Sławek namawia Agnieszkę, by wyjechała z Krakowa. Zarówno on, jak i młodszy z braci Janickich wspierają Julię, która zastanawia się nad złożeniem dokumentów na ASP.

Występują

Zobacz także

Ładuję...