Teleman

Julia | odc. 132/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka jest wściekła na Sławka,że nie powiedział jej, że jest synem Tadeusza. Hanna wytyka mężowi faworyzowanie syna. Julia chce porozmawiać z Agnieszką, ale Sławek jej to odradza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Agnieszka jest wściekła na Sławka, który nie powiedział jej, że jest synem Tadeusza. Hanna wytyka mężowi faworyzowanie nowo odnalezionego syna. Dochodzi między nimi do kłótni. Julia chce porozmawiać z Agnieszką, ale Sławek jej to odradza. Mówi też Turczyńskiej, żeby nie kontaktowała się z dziewczyną. Chce utrzymać w tajemnicy swoją współpracę z Agnieszką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...