Teleman

Julia | odc. 131/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanna jest bardzo zmartwiona kłopotami Janka. Widzi, że rodzina się rozpada. W prasie ukazuje się sensacyjny artykuł o Janickich. W klinice wszyscy czekają na Agnieszkę. Czy podpisze ugodę?

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Hanna jest bardzo zmartwiona kłopotami Janka. Bezradnie przygląda się temu, jak jej rodzina powoli się rozpada. Na domiar złego w prasie ukazuje się sensacyjny artykuł dotyczący Janickich. Tymczasem w klinice wszyscy oczekują na Agnieszkę. Nie wiedzą, czy kobieta podpisze ugodę, czy też nie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...