Szpital | sezon 2 odc. 186

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Starsze małżeństwo przywozi do szpitala 5-letniego wnuka. Opiekunka chłopca była przekonana, że dziecko prześpi całą noc i wyszła z domu. Chłopczyk obudził się jednak i rozbił sobie głowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Starsze małżeństwo przywozi do szpitala swojego 5-letniego wnuka. Wynajęta opiekunka chłopca była przekonana, że dziecko prześpi całą noc. Poszła do swojego narzeczonego. Chłopczyk obudził się jednak i przestraszył. Chodząc w ciemnościach po mieszkaniu, rozbił głowę. Dzieckiem zajmuje się Anna Nowicka. W międzyczasie na oddział trafia pijany i nieprzytomny nastolatek. Starsza kuzynka zabrała go na imprezę. Chłopiec upił, wyszedł na ulicę i skakał po zaparkowanych samochodach. Nagle upadł i stracił przytomność. Robert Szewczyk próbuje ustalić przyczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...