Na dobre i na złe | odc. 464: Nauczka

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał wyjaśnia Ninie, że nie może jej poślubić. Gawryło prosi Zosię, by asystowała w bardzo trudnej operacji, po której nocują w szpitalu. Wtulonych w siebie znajduje ich Kuba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Stefan jest zdenerwowany tym, że pracownicy nadal traktują go jak dyrektora. Mimo że oficjalnie nie przejął tej funkcji, znów zaczyna wypełniać przynależne jej obowiązki. Michał od rozmowy z Niną czuje się niezręcznie. W końcu zbiera się na odwagę i wyjaśnia Rudnickiej, że nie może jej poślubić. Gawryło prosi Zosię, by asystowała mu w trakcie bardzo trudnego zabiegu. Po ciężkiej operacji oboje nocują w szpitalu. Rano wtulonych w siebie znajduje ich Kuba. Agata popełnia błąd i naraża na niebezpieczeństwo życie pacjentki. Tretter prosi lekarkę na rozmowę. Zwraca uwagę, by nie przeceniała swoich możliwości. Przy okazji upomina, by nie chodziła po szpitalu w szpilkach. Paweł odbiera telefon od Doroty Lewickiej. Próbuje ukryć to przed żoną. Konica jest dumny z tego, że jest bohaterem artykułu w prestiżowym czasopiśmie medycznym. Humor psuje mu informacja o tym, że Marta chce wrócić do pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...