Na dobre i na złe | odc. 502: Na właściwym miejscu

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lekarze protestują przeciwko powrotowi Falkowicza.Tymczasem do szpitala z bólem stopy trafia Miron i dopiero Falkowicz stawia trafną diagnozę. Razem z Samborem i Wiki usuwa tętniaka...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Niemal wszyscy lekarze z Leśnej Góry podpisują petycję przeciwko powrotowi Falkowicza do szpitala. Przemek zapowiada Tretterowi, że jeśli przyjmie profesora, on sam odejdzie. Były ordynator, niezrażony atmosferą niechęci, domaga się własnego biurka. Tymczasem do szpitala z bólem stopy trafia Miron. Dopiero Falkowicz stawia trafną diagnozę i na życzenie narzeczonej pacjenta razem z Samborem i Wiki podejmuje się operacji usunięcia tętniaka. Jego pomoc okazuje się niezbędna. Po udanym zabiegu lekarze gratulują sobie nawzajem. Celina dzięki wsparciu finansowemu Wywrockiego przechodzi operację. Szybko wraca do zdrowia, uczy się do matury i planuje udział w maratonie. Zwierza się Agacie, że chce poślubić biznesmena. Konica dowiaduje się od teściowej, że Marta wyjechała do USA ze swoim trenerem. Chce walczyć o prawo do opieki nad dziećmi. Marek mówi Wiki, że umarł prof. Soszyński, który przed laty go operował. Śmierć lekarza skłania go do refleksji nad przemijalnością ludzkiego życia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...