Na dobre i na złe | odc. 500: Piknik

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr na prośbę Hany przewozi rzeczy Jamesa ze szpitala do domu. Wiki, Agata, Przemek i Marek jadą na piknik. Podczas festynu Marek, prowokowany przez grupę kibiców, wdaje się w bójkę.

Oglądaj w telewizji

Pt 2.06 10:35
TVP Serialelogo

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Piotr na prośbę Hany przewozi rzeczy Jamesa ze szpitala do domu. Oboje cierpią z powodu swojego rozstania. Wiki, Agata, Przemek i Marek jadą na piknik integracyjny. Po drodze zatrzymują się we wsi Siedliszczki, w której właśnie odbywa się festyn. Marek prowokowany przez grupę kibiców wdaje się z nimi w bójkę. Jeden z chuliganów wjeżdża samochodem strażackim w scenę. Lekarze spieszą z pomocą poszkodowanym. Akcją ratunkową dowodzi Marek. Dzięki jego opanowaniu i pomysłowości udaje się wydostać uwięzioną pod rumowiskiem ciężarną kobietę. W tym samym czasie do Leśnej Góry zgłasza się starszy pan, który ma tam przejść operację. Mężczyźnie towarzyszy młoda żona. Lekarze odkrywają, że Stefan zażywa leki na potencję. Mogą one wywołać komplikacje w czasie zabiegu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...