Przyjaciele 10: The One with Rachel's Going Away Party (16)

(Friends: The One with Rachel's Going Away Party)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel wyjeżdża do Paryża, gdzie dostała atrakcyjną pracę. Monica i Chandler przygotowują się do przeprowadzki. Erica zaczyna rodzić...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel wyjeżdża wkrótce na stałe do Paryża, gdzie dostała atrakcyjną pracę. Przyjaciele urządzają specjalne pożegnalne przyjęcie na jej cześć. Rachel po kolei żegna się ze znajomymi i wspomina wszystkie chwile, które z nimi spędziła. Zapomina jednak o Rossie. Ten jest wściekły. Monica i Chandler przygotowują się do przeprowadzki. Podczas pakowania Chandler znajduje kajdanki. Małżonkowie próbują rozszyfrować, do kogo mogły one należeć. Erica zaczyna rodzić. Monica i Chandler jadą z nią do szpitala.

Występują

Twórcy

Ładuję...