Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)

(Friends: The One Where Estelle Dies)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rachel otrzymuje ofertę atrakcyjnej pracy, co wiąże się z przeprowadzką do Paryża. Ross jest załamany. Chciałby zapobiec jej wyjazdowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel otrzymuje ofertę bardzo atrakcyjnej pracy. Niestety wiąże się to z przeprowadzką do Paryża. Przyjaciele mają mieszane uczucia, gdy się o tym dowiadują. Najbardziej załamany Ross. Robi wszystko, żeby zapobiec wyjazdowi matki jego córeczki, Emmy. Joey złości się na swoją agentkę, gdyż ta nie załatwiła mu udziału w castingu do roli w filmie, w którym chciał zagrać. Phoebe dowiaduje się jednak, że ta kobieta niedawno zmarła. Dom znajdujący się naprzeciwko tego, który Monica i Chadler zamierzają kupić, zostaje wystawiony na sprzedaż. Para chce sprawdzić czy drugi dom nie jest ładniejszy od tego, który wybrali. Na miejscu czeka ich niemiła niespodzianka.

Występują

Twórcy

Ładuję...