Przyjaciele 10: The One Where Joey Speaks French (13)

(Friends: The One Where Joey Speaks French)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey otrzymuje zaproszenie na casting do sztuki teatralnej. Część tekstu jest po francusku. Joey musi szybko poznać jak najwięcej słówek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey otrzymuje zaproszenie na casting do sztuki teatralnej. Niestety duża część tekstu jest w języku francuskim. Joey, który skłamał w życiorysie, że świetnie go zna, w ciągu kilku dni musi przyswoić jak najwięcej słówek. Pomaga mu Phoebe. Monica i Chandler goszczą Ericę, biologiczną matkę dziecka, które mają adoptować. Oprowadzają ją po mieście, a następnie podpytują, kto jest ojcem dziecka. Okazuje się, że dziewczyna sama nie jest do końca tego pewna. Rachel dowiaduje się, że jej ojciec miał zawał serca i leży w szpitalu. Ross towarzyszy jej w klinice, a później zawozi ją również do domu jej ojca. Kiedy są sam na sam, Rachel w chwili słabości próbuje uwieść przyjaciela.

Występują

Twórcy

Ładuję...