Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)

(Friends: The One with Phoebe's Wedding)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliża się ślub Phoebe i Mike'a. Ojczym panny młodej, który miał poprowadzić ją do ołtarza, nie może przybyć. Zastąpi go Joey.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Wkrótce ma się odbyć ślub Phoebe i Mike'a. Okazuje się, że ojczym panny młodej, który miał poprowadzić ją do ołtarza, nie będzie mógł przybyć na uroczystość. W tej sytuacji Phoebe prosi Joeya, by go zastąpił. Za przygotowania i organizację wesela odpowiada Monica. Niestety panna młoda i jej przyjaciółka mają inne wyobrażenia co do uroczystości. Mike dowiaduje się, że jednemu z jego druhów coś wypadło i nie będzie mógł przyjechać na ślub. Chandler i Ross walczą o to, który z nich ma zająć jego miejsce. Kiedy wszystko wydaje się gotowe, niespodziewana śnieżyca krzyżuje plany pary młodej, która nie może wydostać się z mieszkania i udać do restauracji, gdzie mieli świętować zaślubiny.

Występują

Twórcy

Ładuję...