Przyjaciele 10: The One Where Chandler Gets Caught (10)

(Friends: The One Where Chandler Gets Caught)

serial komediowy USA 2003-2004  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Phoebe i Rachel widzą Chandlera z ładną blondynką. Sądzą, że zdradza Monikę. Decydują się powiedzieć jej o romansie Chandlera.

Oglądaj w telewizji

Wt 4.10 15:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe i Rachel widzą, jak Chandler spotyka się z atrakcyjną blondynką. Zaczynają podejrzewać, że zdradza Monicę. Kiedy Chandler i blondynka wsiadają do samochodu, przyjaciółki zaczynają ich śledzić. Dojeżdżają do domu za miastem, który jest najprawdopodobniej domem kochanki Chandlera. Po naradzie z udziałem Joeya i Rossa, przyjaciele decydują się przekazać Monice wiadomość o romansie Chandlera. Okazuje się, że sprawy mają się o wiele gorzej - tajemnicza blondynka jest agentką nieruchomości, z pomocą której Monica i Chandler starają się z naleźć dla siebie dom. Odcinek zawiera również wątki poruszane we wszystkich poprzednich sezonach serialu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...