Przyjaciele 10: The One with the Birth Mother (9)

(Friends: The One with the Birth Mother)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica i Chandler dowiadują się, że kobieta, która chce oddać im dziecko do adopcji, coś kręci. Okazuje się, że obiecała to też innej parze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Chandler jadą do Ohio na spotkanie z kobietą, która ma oddać im swoje dziecko do adopcji. Okazuje się, że obiecała niemowlę innej parze. Małżonkowie udają, że chodzi o nich. Joey namawia Phoebe, żeby dała mu numer telefonu do koleżanki, ponieważ chce się z nią umówić na randkę. Ross pragnie zrobić dobre wrażenie na swojej dziewczynie, prosi więc Phoebe i Rachel, by pomogły mu dobrać odpowiedni strój, bo sam kompletnie nie zna się na modzie. Przez pomyłkę na spotkanie zakłada damski sweter, który kupiła dla siebie Rachel.

Występują

Twórcy

Ładuję...