Przyjaciele 10: The One with the Late Thanksgiving (8)

(Friends: The One with the Late Thanksgiving)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica i Chandler informują znajomych, że nie organizują obiadu w Święto Dziękczynienia, bo planują wyjazd. To nie podoba się przyjaciołom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Chandler informują znajomych, że w tym roku nie organizują uroczystego obiadu z okazji Święta Dziękczynienia. Ta wiadomość nie podoba się przyjaciołom. Podpuszczają Monicę, mówiąc, że na pewno nie da rady przygotować lepszego obiadu niż w zeszłym roku. W takiej sytuacji Monica i Chandler rezygnują z planowanego wyjazdu i szykują świąteczne przyjęcie. Nikt jednak nie docenia tego należycie - każdy się spóźnia. Nie mają też nic na swoje usprawiedliwienie, ponieważ Ross i Joey byli na meczu bejsbolowym, a Phoebe, Rachel i mała Emma - na dziecięcym konkursie piękności.

Występują

Twórcy

Ładuję...