Przyjaciele 10: The One with the Home Study (7)

(Friends: The One with the Home Study)

serial komediowy USA 2003-2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Phoebe i Mike przekazują pieniądze przeznaczone na swoje wesele organizacji charytatywnej. Potem tego żałują i chcą je odzyskać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Phoebe i Mike zaczynają planować swój ślub. Okazuje się, że koszty wesela są bardzo wysokie. Narzeczeni postanawiają zgromadzone na ten cel oszczędności przekazać organizacji charytatywnej. Po jakimś czasie jednak żałują tej decyzji i chcą odzyskać pieniądze. Rachel nie pozwala Rossowi bujać Emmy na huśtawce, ponieważ sama ma złe wspomnienia związane z tą zabawą. Ross przekonuje przyjaciółkę, że nie powinna się bać. Chandler i Monica spotykają się z urzędniczką, która ma zadecydować o przyznaniu im pozwolenia na adopcję. Okazuje się, że kobieta poznała kiedyś Joeya i ma o nim bardzo złe zdanie. Przyszli rodzice wypierają się znajomości z kolegą.

Występują

Twórcy

Ładuję...