Na dobre i na złe | odc. 471: Diagnoza - samotność

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek staje się ulubieńcem Falkowicza, z kolei Wiktoria jest pomijana przy operacjach. Nina stara się unikać nowego ordynatora. Maria organizuje protest przeciwko zwolnieniu Bożenki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Przemek staje się ulubieńcem Falkowicza, z kolei Wiktoria jest pomijana przy operacjach. Lekarka zazdrości koledze. Nina stara się unikać nowego ordynatora. W końcu dochodzi do konfrontacji. Falkowicz jest zaskoczony, że Nina pracuje w Leśnej Górze. Maria organizuje akcję protestacyjną przeciwko zwolnieniu Bożenki, Van Graaf w ostatnim momencie ją powstrzymuje. Bożenka dochodzi do wniosku, że utrata pracy to znak, by pomyślała o założeniu rodziny. Amelka nadal nic nie mówi i nie ma z nią kontaktu. Karen wyznaje Kubie, że wspomniała jej o rozwodzie. Gdy asystentka sugeruje Burskiemu, że są dla siebie stworzeni, ten natychmiast ją zwalnia. Zosia namawia męża na terapię rodzinną u psychologa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...