Julia | odc. 53/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia jest przygnębiona chorobą Natalki. Monika ostentacyjnie przypomina jej, że mieszka z Jankiem. Maciek próbuje pocieszyć dziewczynę. Julia zwierza się Anicie ze swoich zmartwień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia jest przygnębiona z powodu choroby Natalki. Tymczasem Monika ostentacyjnie przypomina jej, że zamieszkała z Jankiem. Maciek próbuje pocieszyć dziewczynę. Julia zwierza się Anicie ze swoich zmartwień. Po jakimś czasie okazuje się, że stan zdrowia jej siostry się pogorszył.

Występują

Zobacz także

Ładuję...